Kurumsal

Biz Kimiz?

Aydın İnşaat olarak, bugüne kadar imza attığımız örnek gösterilen projelerimizle sadece bugünü değil, yarını da düşünen üstün nitelikli yaşam alanları kuruyoruz. Yaptığımız her işte toplumsal değerlere büyük önem veriyoruz.

Çalışmalarımızı sadece faaliyet alanımız olan inşaat ile sınırlamadan, başta eğitim ve çevre olmak üzere yaşadığımız topluma karşı sosyal sorumluluklarımızı da yerine getiriyoruz. Çünkü en iyi yatırımın geleceğe yatırım yapmak olduğunun bilincindeyiz. İçinde yaşadığımız toplumun eğitimli nesillerle fark oluşturacağına inancımız sonsuzdur.

Firmamız uzman kadrosu ile daha büyük hedeflere yatırım yaparak geleceği sağlam temeller üzerine oturtma amacındadır.Bugüne kadar olduğu gibi yarınlarımız için de sağlam, kaliteli ve çağdaş projeleri hayata geçirecek ve insanlığa sunduğu hizmetleri hep daha iyiye götürmek için büyük bir azimle çalışmalarını sürdürmektedir.

Günümüzde konut ihtiyacı olan insanların sektör içerisinde karşılaştıkları zorlukların bilincinde olan şirketimiz müşterilerimize her türlü garantiyi vermekten çekinmemekte ve yüklendiği projeleri eksiksiz olarak teslim etmek amacıyla azami gayret göstermektedir.Bu amaçta kendini yenileyerek hizmetlerine devam etmektedir.


Misyon

Alanında uzman ekiplerle çalışmayı kendisine ilke edinen Aydın İnşaat, kurguladığı mekanlara günün mimari çizgilerini ve konsept anlayışını taşımayı amaçlamaktadır.

Vizyon

Kalite kriterlerini benimsemiş hizmet anlayışı ile anılmak.Sürekli iyileştirmeyi gerçekleştiren ve uygulayan firma olarak sektöründe lider olmak.